Ці машини не виправдають економії, оскільки майже напевно потребуватимуть коштовного ремонту.
Ford F-150 2018 року випуску краще обійти увагою каже експерт / фото wikipedia.org
Вживане авто часто є кращим вибором, аніж нове, адже це можливість добряче зекономити на купівлі машини. Але тільки за умови, що ви вмієте правильно оцінювати технічний стан автівки, яка вже була в користуванні.
Втім, навіть хороший стан машини не гарантує, що вона не почне ламатися після придбання. Томас Марзукевич, досвідчений автомеханік і генеральний директор компанії Truck1, яка торгує автомобільною та спеціальною технікою, розповів виданню Motorbiscuit про три моделі пікапів, які не варто купувати, якщо вони вже були у вжитку. За його словами, він бачив надто багато проблем, які виникають з цими машинами.
Ford F-150 2018 року
Ви можете бути у повному захваті від екстер’єру цієї машини, але пікап має невдалу трансмісію, яка постійно генерує нові проблеми. Зокрема власники часто скаржаться на складність перемикання на нижчу передачу.
Відео дня
“Вони не тільки дорогі, але й впливають на комфорт і безпеку водія. Крім того, є численні звіти про ранню зупинку та відмову двигуна”, – каже автомеханік.
Chevrolet Silverado 1500 2019 року
Цей вживаний пікап має динамічну систему управління паливом, і саме вона генерує більшість проблем. Конструктори намагалися зробити систему, яка б ефективніше використовувала пальне, але водії скаржаться на проблеми із запалюванням. Також є повідомлення про несправності штовхачів клапанів. Вартість їх заміни починається з кількох тисяч доларів, що нівелює будь-яку можливу економію при купівлі вживаного Silverado.
Крім того, водії неодноразово скаржилися на низьку якість салону та інші технічні проблеми, які швидко починають дратувати.
Nissan Titan 2020 року
Цей пікап може здатися вигідною пропозицією, оскільки він коштує менше за конкурентів. Однак низька надійність нівелює будь-яку економію.
Автоматична трансмісія може мати проблеми з перемиканням передач, що робить Nissan Titan не надто приємним в користуванні.
Крім того, він має нижчу буксирну здатність і вантажопідйомність, ніж його конкуренти. Це не дуже хороший варіант для тих, кому потрібна потужна робоча конячка.
Інші автомобільні новини
Як писав УНІАН, українці за рік імпортували електромобілів на понад $1 млрд. Найчастіше нові електрокари завозили з Китаю, а лідером з поставок вживаних електромобілів були США.
Також ми розповідали про 10 вживаних авто, які найчастіше продаються після ДТП. Статистика свідчить про те, що деякі моделі все ж таки частіше отримують ушкодження, ніж інші авто.